College O.-L.-V.-ten-Doorn

College O.-L.-V.-ten-Doorn bestaat uit drie afzonderlijke scholen, elk met een eigen directie. Algemeen directeur is mevrouw Annick Willems.

middenschool

Directie

Kathleen Oushoorn
kathleen.oushoorn@coltd.be

Mark Arnaut
mark.arnaut@coltd.be

Secretariaat

09 341 82 18

aso-school

Directie

Tilly Baute
tilly.baute@coltd.be

Bruno Dierickx
bruno.dierickx@coltd.be

Secretariaat

09 341 82 25

bso-tso-school

Directie

Katleen Immesoete
katleen.immesoete@coltd.be

Carina Maeyens
carina.maeyens@coltd.be

Secretariaat

09 341 82 27

Ontdek ons studieaanbod.